У нашому, Плугівському НВК проходить багато свят та урочистих заходів. Вже за весь період існування сформувалися свої традиції. Можливо вам буде цікаво познайомитись з ними.

Першовересень

Особливе свято. Початок навчального року - зустріч дошкільняток, школярів, педагогів. Комплекс щиро відчиняє двері. На цей захід приходить багато гостей. Звучать привітання, лунає перший дзвоник, яким на перший урок закликають усі першокласники. В країну знань щасливих всім доріг!

День учителя

Встелена квітами доріжка до учительської. Школа прикрашена квітами, осіннім листям, плакатами, вітальними листівками. Атмосфера юбові та родинного тепла. Від кожнісінького класу - вітання вчителям. Найочікуваніші номери - від одинадцятикласників. Вечір творчості!

День учнівського самоврядування

День учителя - День учнівського самоврядування в НВК. І все без жартів. Діти посідають усі можливі посади, починаючи від директора, а далі вчителі, вихователі, завгоспи, кухарі. Планують, проводять, аналізують, і цінують. Подають цікаві ідеї, і можливі варіанти їх втілення. Гордимося своїми учнями! Бачимо що росте для нас надійна зміна.

День УПА

14 жовтня - на Покрови – весь НВК приймає участь у святковому концерті присвяченому УПА, українському козацтву. Віддаємо дань пам’яті героям, які поклали голови за нас та наше щасливе майбутнє.

Осінній ярмарок

Вже доброю традицією стало проводити ярмарок. Він буває восени, коли зібрано врожай. І чого тут тільки немає: помідори і яблука, часник і цибуля, кавуни і гарбузи… Йшли не тільки для того, щоб продати та купити, а й щоб душею відпочити, на інших подивитись і себе показати.

Калейдоскоп педагогічної майстерності

Презентація професійного хисту, росту майстерності педагогічних працівників,що атестуються. Це можливість продемонструвати не тільки власні досягнення, але й досягнень обдарованих дітей. Неначе скельця дитячої забавки, змінюються методи, прийоми, форми...

Прихід святого Миколая

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікують свята милосердя, доброти, щедрості, уособленням якого став святий угодник Божий Миколай. Бо хто ж його не знає? Малий і старий знає про нього, він той, який допомагає бідним, творить чудеса для нужденних. Неможливо описати хвилювання та трепет дитячої душі від очікування зустрічі із святим Миколаєм, його ангелами, ну, і, звичайно, дарунками...

Міс та містер Валентин

Весь НВК очікує листівок-валентинок від тих, хто наймиліший серцю. Старшокласники організовують вечір з дискотекою. Настрій в усіх піднесений, адже коханню всі віки покірні.

Шевченкові заповіти

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття століття, тебе своїм сучасником звемо…». Ці слова підтверджують необхідність вивчення й осмислення філософії життя Тараса Шевченка. Загальношкільні лінійки, літературно-музичні композиції, Шевченківські читання, вікторини… Пізнавально, патріотично, натхненно…

Гаївки, веснянки

Щороку на подвір’ї церкви святої мчц. Параскеви П’ятниці, у Плугові, гуртується шкільна родина, запрошуючи на гаївки. Від кожного класу, групи дошкільняток – своя, неперевершена, особлива, магічна. Прославляємо Воскресіння Господнє із безмежною надією на мирне завтра, на добрий урожай на українських ланах та за шкільними партами. «Біла гречка, чорні кінці, єднаймося, українці».

Прощавай, Букварику

Атмосфера свята від прочитання першої книги — Буква­ря. Діти розвивають творчі здібності, виразне та усне мовлення, пам’ять. Водночас виховують любов до книги, бажання добре працювати, допомагати бать­кам, вчитися з ними співробітнича­ти, залучати їх до співучасті у прове­денні свят.Буквар — це перша схо­динка у пізнанні світу знань.

Свято останнього дзвоника

Традиційне свято, що завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор, на шкільному подвірї лунає вальс і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. Кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, конкурсах. Отримують подяки найкращі родини, батьки, які в особливий спосіб долучилися до зростання й змужніння своїх дітей.

Випускний вечір

Уміння висловити подяку за роки навчання – це також велика наука і праця. Вручення атестатів. Побажання дітям бути людьми, справжніми синами й доньками рідного краю, міста, родини. Нехай щастить вам, діти! Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 416

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.