Наш садочок - наше "Сонечко"

Дошкільний підрозділ Плугівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів розпочав свою діяльність 1 вересня 2016 р. Працюємо ми 5-ти дений навчальний тиждень за 10.5-годинним режимом (з 07.45 год. до 18:15 год.)

У дошкільному підрозділі функціонує одна різновікова група "Сонечко" (від 3 до 6 років)

Наповнюваність групи - 26 дітей (16 хлопчиків і 10 дівчаток).

Харчування - трьохразове.

В садочку створене сприятливе середовище для повноцінної самореалізації дітей та їхнього гармонійного розвитку. Затишно упорядкований, нагадує дітям рідну домівку.

Діти тут у безпеці, їм цікаво і вони весело проводять час.

Вихованці доглянуті, нагодовані та оповиті увагою та турботою вихователів.

Виховання в садочку базується на принципах гуманізму, поваги до дитини та довіри до неї. Вихователі орієнтуються на особистість кожної дитини, на задоволення її інтересів та бажань.

Щодня кожну дитину оглядає медична сестра, що практично унеможливлює перебування нездорової дитини у групі.

Навчально-виховна робота здійснюється згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти та Вимогами програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".

Протягом дня рівномірно розподіляються всі види активності за основними лініями розвитку залежно від бажань та інтересу дітей.

Садочок має простору ігрову кімнату, спальню, роздягальню, ігровий майданчик, де на свіжому повітрі дітлахи весело проводять час. Працівники садочку докладають максимум зусиль для того, щоб діти розвивались і навчались із задоволенням.

Кiлькiсть переглядiв: 384

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.